Головна » 2017 » June » 1 » Військовий музей поповнився гарматою
Військовий музей поповнився гарматою

31 травня Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки була передана 45-мм протитанкова гармата зразка 1942 року (М-42). Ці гармати використовувалися радянськими військами як протитанковий засіб із 1942 до закінчення Другої світової війни.

Нагадаємо, що 30-31 травня в музей також демонтували вертоліт Мі-8Т. Вертоліт відправили на реставрацію до філії Національного військово-історичного музею України – Музею важкої бомбардувальної авіації у місті Полтава.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 971 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0