Головна » 2017 » Червень » 06

На базі Одеського муніципального музею особистих колекцій ім. О.В.Блещунова і Державного Архіву Одеської області відбудуться міжнародні науково-практичні заходи з питань оцифровки історичного, культурного та наукового надбання, що зберігається в архівах, музеях, бібліотеках та приватних зібраннях.

До Міжнародного дня захисту дітей у Волинському краєзнавчому музеї відкрилась мила, весела і цікава виставка – «Дитячий світ на поштовій листівці початку ХХ століття».

Напередодні Зелених свят у Волинському краєзнавчому музеї було проведено навчальну екскурсію «Ой водили ми Куста від хати до хати…». Розробили та творчо і креативно провели захід у рамках вивчення екскурсійної методики студенти 3 курсу спеціальності «Музейна справа та охорона пам’яток історії та культури» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та викладачі кафедри документознавства і музейної справи