Головна » 2017 » June » 6 » Запрошують 19-23 червня до Першої Літньої школи цифрових компетенцій в Одесі
Запрошують 19-23 червня до Першої Літньої школи цифрових компетенцій в Одесі

Шановні колеги, запрошуємо взяти участь у заходах
ПЕРШОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ ЦИФРОВИХ КОМПЕТЕНЦІЙ
в Одесі
19-23 червня 2017 р.

У програмі:

Партнерська зустріч

19 червня

Відкрити збори організацій-засновників Літньої школи,
партнерів заходів "ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: збереження, доступ, репрезентація"

Науково-практичний семінар
Цифрові технології в музейній справі
(друга сесія)

20 червня

На семінарі обговорюватимуться питання цифрової трансформації музеїв, презентуватимуться рішення щодо цифрової паспортизації, онлайнової репрезентації фонду, створення цифрового музею. Перша сесія семінару відбулася 27 Квітня 2017 р. в м. Київ.

Семінар включено до першого дня загальної програми Літньої школи. Ви можете відвідати тільки цей захід, або продовжити практичні заняття у рамках загальної програми.

ПЕРША ЛІТНЯ ШКОЛА ЦИФРОВИХ КОМПЕТЕНЦІЙ

20-23 червня

Проводитиметься практичне навчання використанню нормативів, роботі з системами керування цифровими колекціями, використанню обладнання і оволодінню технікам оцифрування, спільному формуванню інтегрованих цифрових колекцій, побудови інфраструктури цифрового ресурсу.
Під час практичних занять слухачам Літньої школи пропонуватиметься сформувати власні ресурси у представлених інформаційних системах і онлайнових ресурсах.

Культурна програма

Включатиме екскурсію містом, відвідування експозицій і екскурсії в приймаючих установах.
Дружні вечері.

Онлайнову РЕЄСТРАЦІЮ відкрито до 14 червня 2017 р.
(учасників заходів просимо замовити проживання якомога скоріше, враховуючи специфіку літнього сезону):

З повагою,
Оргкомітет

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 601 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0