Головна » 2017 » June » 21 » Видано збірник матеріалів конференції, присвяченої В’ячеславу Липинському
Видано збірник матеріалів конференції, присвяченої В’ячеславу Липинському

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та Волинський краєзнавчий музей видали Збірник матеріалів наукової конференції, присвяченої 135-й річниці від дня народження В. Липинського / за ред. В. І. Бортнікова, В. В. Бусленка, А. Г. Шваба. – Луцьк : Вежа-Друк, 2017. – 192 с.

У виданні вміщено матеріали наукової конференції, присвяченої 135-й річниці від дня народження В’ячеслава Липинського, яку Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинський краєзнавчий музей та Благодійний фонд пам’яті В. Липинського провели 24-26 квітня 2017 р. у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Видання здійснене в рамках Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 роки.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 515 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1