Головна » 2016 » October » 5 » Від Старовижівщини до Києва – географія учасників конкурсу холмщаків
Від Старовижівщини до Києва – географія учасників конкурсу холмщаків

Завершилася вікторина з нагоди 150-річчя від дня народження видатного українського історика, суспільно-політичного, державного діяча Михайла Грушевського, проведена обласним товариством «Холмщина» разом із управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації, газетою «Волинь-нова», Волинським краєзнавчим музеєм.

У вікторині взяли участь учні, вчителі, люди поважного віку з Луцька, Ковеля, Рожища, Луцького, Локачинського, Старовижівського районів та Києва.

Переможцями визнано Андрія Шевчука, Яну Циплінську, Віталія Давидюка, Мирославу Бродосюк, Тетяну Лігерко, Галину Криницьку, Наталію Мачеброду, Людмилу Клак, Володимира Йошина, Ніну Деменчук, Ярослава Опалинського (Київ), яким у товаристві «Холмщина» буде вручено дипломи та пам’ятні призи.

Як повідомив голова товариства «Холмщина» Микола Онуфрійчук, наступна вікторина на тему «Евакуація чи депортація». Контактний телефон 0502431859.

Джерело: газета «Волинь-нова»

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 699 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0