Головна » 2016 » June » 14 » В обласному музеї розкажуть про Волинь у добу козацтва
В обласному музеї розкажуть про Волинь у добу козацтва

14 червня о 15 годині у приміщенні Волинського краєзнавчого музею, до 365-річчя битви під Берестечком та 420 років битви під Солоницею під час повстання С. Наливайка, відбудеться захід на тему «Волинь в добу козацтва». На всіх гостей чекає смачний куліш від волинських козаків, бойовий гопак та лекція-презентація на тему «Волинь козацька». Захід має на меті нагадати, що Волинь таки, край козацький, розповісти історію козацтва на Волині та показати відроджені козацькі традиції у ХХІ столітті.

Вклад волинян в становлення українського державництва у XV – XVII століттях був дуже вагомим, оскільки Запорізька Січ – столиця вольностей українського козацтва, осередок державної незалежності народу, була заснована волинянином Дмитром Вишневецьким, часто волиняни займали вищі керівні посади у козацькому війську, багато відомих постатей тих часів тісно пов’язані з Волинню, як то Петро Конашевич-Сагайдачний, Іван Виговський, Северин Наливайко та багато інших.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 873 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0