Головна » 2018 » October » 17 » В обласному музеї провели гончарський симпозіум (ФОТО, ВІДЕО)
В обласному музеї провели гончарський симпозіум (ФОТО, ВІДЕО)

11 жовтня, з метою популяризації гончарського ремесла, на базі Волинського краєзнавчого музею відбувся симпозіум гончарного мистецтва «Волинська Русь» – поліфункціональний захід, спрямований на поєднання наукових досліджень з практичною діяльністю у галузі кераміки. У ньому взяли участь гончарі Анатолій Філозоф, Володимир Кусик, Сергій Столярук, Віктор Дудко та ін., історики та краєзнавці.

В ході програми були проведені конкурси з відтворення форм та декору середньовічного посуду, заслухано лекцію кандидата історичних наук С.Д.Панишко про технології приготування їжі в XIV ст. Всі бажаючі мали змогу поспілкуватись з майстрами, істориками та краєзнавцями.

Захід відбувався за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Фото Л. Максимова

Відео ТРК Аверс:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 460 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0