Головна » 2017 » September » 5 » В обласному музеї привітали ювіляра (ФОТО, ВІДЕО)
В обласному музеї привітали ювіляра (ФОТО, ВІДЕО)

4 вересня 2017 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся ювілейний вечір голови Луцької районної добровільно-благодійної організації «Спілка Чорнобиль», активного громадського діяч Федора Володимировича Рузака.

На заході була представлена фотовиставка, матеріали якої розповідають про родину Рузаків із села Зелена Горохівського району та висвітлена громадська діяльність ювіляра.

Рузак Федір Володимирович був нагороджений почесними грамотами Волинської облдержадміністрації, Луцької районної державної адміністрації, Луцької районної ради, Волинської обласної правозахисної організації «Правозахист» та Волинського краєзнавчого музею.

Зі щирими словами привітань виступили родичі, однокласники, члени спілки в’язнів – жертв нацизму, представники дитячого фонду України та Волинського обласного благодійного фонду, представники громадського об’єднання «Січ. Волинь» та представники міських громадських ветеранських організацій, колеги та художні колективи: студія «Сміхограй» при бібліотеці – філії №5, дует «Два кольора» та дует «Дзвони Чорнобиля», учасники мистецького факультету «Університету третього віку».

Фото Л. Максимова

Відео ПАТ НСТУ ВРД:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 573 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3