Головна » 2016 » June » 1 » В обласному музеї презентовано третій том воєнної історії Волині
В обласному музеї презентовано третій том воєнної історії Волині

31 травня в приміщені Волинського краєзнавчого музею проведено презентацію книги доктора історичних наук Олександра Дем’янюка та завідуючого Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки Ігоря Пасюка «Воєнна історія Волині: Історичні нариси. Том 3: 1914-1923 рр.».

У третьому томі науково-популярного видання «Воєнна історія Волині: історичні нариси» авторами розглядаються сторінки воєнної історії краю від початку І-ї світової війни до остаточного включення території західної Волині до складу ІІ Речі Посполитої у 1923 році, а це: бойові дії І світової, зокрема, Брусиловський (Луцький) прорив 1916 року, діяльність УСС на території Волині, українські національні військові формування на Волині, польсько-українське протистояння, радянсько-польська війна 1920 року. Також авторами наводяться маловідомі факти з історії зброї, що використовувалася під час Першої світової війни, зокрема, охоплено дослідницькою увагою використання авіації, застосування нової хімічної зброї.

Видання розраховане на увагу істориків, краєзнавців, дослідників минулого нашої держави та Волинського краю.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 738 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1