Головна » 2016 » October » 17 » В обласному музеї молодь зустрілася з ветераном національно-визвольного руху
В обласному музеї молодь зустрілася з ветераном національно-визвольного руху

13 жовтня 2016 року у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулась історична година «Українська армія – захисник свого народу», приурочена до Дня захисника України та до 74-ої річниці від дня створення Української Повстанської Армії.

На історичній годині наукові співробітники музею представили виставку «Лицарі Волі», матеріали якої висвітлюють історію УПА на Волині. В основі її – оригінальні документи, фотографії, зброя та речі українських повстанців 1940-х–1950-х років. Головним же на заході став виступ учасника підпілля ОУН–УПА у Луцьку в роки Другої світової війни Костянтина Кравчука.

Ветеран національно-визвольного руху Опору розповів про маловідомі факти боротьби українських націоналістів проти німецьких і радянських окупантів на волинських теренах. Із Констянтином Юліановичем охоче спілкувались майбутні українські воєнні – учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 606 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/4