Головна » 2015 » October » 28 » В обласному музеї діти можуть навчитися бісероплетінню
В обласному музеї діти можуть навчитися бісероплетінню

На осінніх канікулах для луцьких школярів у Волинському краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з бісероплетіння.

Заняття проводила керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Палацу учнівської молоді – Оксана Павлівна Щебет.

Кожна дитина мала змогу власноруч виготовити брелок для ключів, мобільного телефону або рюкзака. Яскраві та кольорові вироби з бісеру у формі бабки і метелика відзначалися красою та неповторністю.

На згадку про цікавий і корисний відпочинок у музеї, учасники сфотографувалися з своїми творчими роботами.

Музей продовжує запис на нові заняття!

Просять записуватись попередньо по телефону: 25-75-82

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 743 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3