Головна » 2015 » October » 20 » В музеї прикордонників у Луцьку – нова експозиція про АТО
В музеї прикордонників у Луцьку – нова експозиція про АТО

У музеї прикордонників – нова експозиція. На стендах – залишки зброї, привезені з АТО, на світлинах – волиняни, які загинули під час виконання священного обов’язку, – пише „Волинська газета”.

Сьогодні музей прикордонної слави знову відчинив двері своїм відвідувачам. Адже поряд із експонатами царської, радянської доби та перших років Незалежності – страшні речі про війну ХХІ ст.

Організатори виставки розповідають: 768 військовослужбовців Луцького прикордонного загону взяли участь в Антитерористичній операції. Двоє загинуло. 25 – досі заліковують рани. Майже 400 вже отримали статус учасника бойових дій. Саме вони привезли зі Сходу залишки зброї, снарядів до важкої артилерії, розплавлених шматків металу. Привезли для того, аби дорослі завжди пам’ятали про свої помилки, а діти, зрозумівши, що таке війна, ніколи більше її не допустили.

Виставка є постійно діючою. Тому майже щотижня до музею прикордонної слави приходять луцькі школярі.

Оксана БУБЕНЩИКОВА

Фото автора

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 860 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1