Головна » 2016 » October » 28 » Устилузькому музеєві подарували аудіо-зібрання музики Стравінського
Устилузькому музеєві подарували аудіо-зібрання музики Стравінського

Нещодавно у музеї-садибі Ігоря Стравінського в Устилузі побував американський кінорежисер Тоні Палмер. Прийнявши від устилужан хліб-сіль, гість презентував повне зібрання творів Ігоря Стравінського (реліз «Соні классікл» 2015 року) та нову редакцію свого фільму з музикою Майкла Олдфілда «Космічне кіно», що була відзначена на міжнародному фестивалі у Нью Йорку, – пише «Слово Правди».

Опісля на сцену школи мистецтв, що функціонує у музеї-садибі композитора, вийшли вихованки вокальної студії Заслуженої артистки України Алли Опейди. Дівчата та їхня наставниця виконали кілька фольклорних творів. Так завершився цьогорічний устилузький етап міжнародного музичного фестивалю «Стравінський і Україна».

Тоні Палмер запропонував дирекції фестивалю матеріали сценографії для британської постановки опери-ораторії Стравінського «Цар Едіп», які планується експонувати в Устилузі у рамках наступного фестивалю.

Категорія: Устилузький народний музей Ігоря Стравінського | Переглядів: 897 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1