Головна » 2013 » Вересень » 19 » У Волинському краєзнавчому музеї вшанували колишніх партизанів.
17:35
У Волинському краєзнавчому музеї вшанували колишніх партизанів.
У Волинському краєзнавчому музеї вшанували колишніх партизанів.
19 вересня 2013 року у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся тематичний вечір, приурочений Дню партизанської слави.День партизанської слави – 22 вересня, відзначається в Україні з 2001 року (Указ Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020). Під час німецької окупації Волині на її території діяло 32 партизанські загони та з’єднання, 71 підпільна група.
На заході експонувалися виставка «Партизанський рух Волині на поштівках, конвертах та листівках», на якій були представлені матеріали з приватної колекції І.С.Гнатюка та фондів Волинського краєзнавчого музею, а також книжкова виставка на партизанську тематику.
Перед присутніми на вечорі учнями Волинського технікуму національного університету харчових технологій виступив голова Волинської обласної спілки ветеранів партизанського руху Іван Маркович Глущук, який розповів про своє партизанське дитинство.

Спогадами про своє воєнне минуле поділилася ветеран війни Галина Ананіївна Морохова.На музейний захід було запрошено ветеранський ансамбль педагогічної праці «Вишенька» при Луцькому Будинку вчителя (керівник Микола Якимчук), який виконав пісні воєнних літ.
 
Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 894 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]