Головна » 2016 » October » 28 » У Рожищах відзначили річницю визволення України
У Рожищах відзначили річницю визволення України

Сьогодні, 28 жовтня, у приміщенні Рожищенської бібліотеки для дорослих працівники районного історико-краєзнавчого музею та бібліотеки провели годину пам’яті, присвячену річниці визволення України від фашистських загарбників.

Відвідали захід студенти рожищенського коледжу ветеринарної медицини, а також представники районної влади. Ведуча заходу – Наталія Марценюк наголосила на тому, що варто в будь якому випадку пам’ятати про події такого масштабу і такого значення.

Присутніх ознайомили з історичною довідкою, а також було переглянуто документальний фільм Олександра Довженка "Визволення", що його знято у 1944 році.

Марія Іванівна Козачук– голова місцевої ветеранської організації, також розповіла присутнім про трагічні і водночас хвилюючі події того часу. Захід пройшов в невимушеній атмосфері, а наостанок було зроблено спільне фото.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 711 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0