Головна » 2014 » October » 23 » У Нововолинському музеї зацвіли „Останні хризантеми”.
У Нововолинському музеї зацвіли „Останні хризантеми”.

У Нововолинському історичному музеї 22 жовтня відкрилася виставка „Останні хризантеми” ковельської художниці Оксани Онищенко, – повідомляє інтернет-видання „БУГ”.

В експозиції виставки представлено 25 робіт художниці. Сама ж авторка картин не змогла відвідати відкриття.

„Вона дуже чітко прописує фон, а далі вже пішла імпровізація. Вміє так делікатно та тонко підмітити якісь моменти і композиційно заповнити полотно, добре володіє світлом”, – зазначив директор Володимир-Волинської школи мистецтв Адам Михалик.

Оксана Онищенко закінчила Київську академію мистецтв, активна учасниця та співорганізатор багатьох пленерів, працює в техніці олійного живопису, її улюблений жанр – міський пейзаж.

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 963 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2