Головна » 2014 » Жовтень » 17

16-17 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї та на базі його відділу – Музею волинської ікони, відбулася ХХІ міжнародна наукова конференція «Волинська ікона: дослідження та реставрація», присвячена 110-ій річниці від дня народження відомого українського мистецтвознавця Павла Жолтовського.

17 жовтня у приміщенні Волинського технікуму Національного університету харчових технологій відбулася презентація книги Надії Корнійчук «Небесна сотня», підготовлена співробітниками Волинського краєзнавчого музею і Музею жертв тоталітарних режимів.

У п’ятницю (17 жовтня) музей відвідали учні луцької школи-гімназії №14 з важливою місією – написати лист воїну і оздобити його малюнком в національному стилі.