Головна » 2014 » October » 17 » Лист солдатам з Художнього музею.
Лист солдатам з Художнього музею.

У п’ятницю (17 жовтня 2014 року) музей відвідали учні луцької школи-гімназії №14 з важливою місією – написати лист воїну і оздобити його малюнком в національному стилі. Акція відбулась за сприяння Ігоря Чорнухи – генерального директора ПАТ«Луцьксантехмонтаж №536».

На початку зустрічі із мистецькими скарбами Художнього музею дітей ознайомила завідувач Навроцька Зоя Михайлівна.

Напутнє слово дітям сказав і Василь Григорович Парахін – керівник школи народного малярства у селі Журавники. Разом прочитали молитву «Отче наш».

Запропонували дітям вибрати сюжет за бажанням: намалювати ангела-охоронця, древо-життя або композицію у вигляді серця.

Василь Григорович показав поетапно, як малювати ангела.

Серед учасників акції були сестрички, тато яких воює в Краматорську.

На завершення події на дітей очікував солодкий сюрприз.

Фото: Віктор Чухрай

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 1066 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2