Головна » 2017 » September » 13 » У Нововолинському музеї діє виставка картин художників Володимирщини (ФОТО, ВІДЕО)

«Зупинити цю мить» – під такою назвою відкрили виставку картин художників із Володимира-Волинського у галереї міського історичного музею. Свої творчі доробки представили більше 20 митців.

У зібраній колекції – 54 неймовірних роботи різноманітної техніки: живопис, акварель, пастель, батік, різьба по дереву, графіка, а також поєднання кількох технік одночасно. Ту можна побачити найрізноманітніші стилі, такі як натуралізм, поп-арт, абстракціонізм.

Виставка робіт художників Володимирщини у музеї нашого міста – це яскравий приклад мистецької дружби, наслідком якої є можливість для володарів пензля вийди за межі свого міста та представити творчість для більшої кількості глядачів, а також для обміну досвідом, спілкування й творчого натхнення.

Виставка триватиме до 5 жовтня, тому усі поціновувачі мистецтва мають чудову можливість насолодитися ним сповна.

Джерело: Нововолинська міська рада

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 597 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0