Головна » 2016 » October » 22 » У музеї відзначили століття «Щедрика»
У музеї відзначили століття «Щедрика»

21 жовтня 2016 року у Художньому музеї відбулась зустріч з Валентиною Володимирівною КУЗИК (доктор мистецтвознавства, музикознавець, піаністка, педагог, музично-громадська діячка), яка розповідала про таїну магії українського шедевру «Щедрик» в опрацюванні Миколи Леонтовича, адже композитор працював над «Щедриком» на протязі майже усього життя.

Фактично, викладений Валентиною Володимирівною матеріал не був досі опублікований, а тому став прем’єрою і справжнім відкриттям для усіх присутніх.

Складно писати про те, що потрібно було слухати, слухати, слухати і ще раз слухати...

Працівники Художнього музею неймовірно вдячні участі у зустрічі вокальному квартету «Автограф» та вокальному ансамблю «Імпреза» під керівництвом Катерини Панасюк.

Фото Віктора Чухрая

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 718 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1