Головна » 2016 » June » 6 » У музеї міста Нововолинська відбулося відкриття виставки «Синій птах дитинства»
У музеї міста Нововолинська відбулося відкриття виставки «Синій птах дитинства»

«Синій птах дитинства», – виставку дипломних робіт випускників Нововолинської школи мистецтв під такою назвою відкрили в міському історичному музеї. Приурочили її до Міжнародного дня захисту дітей. В експозиції представлено 23 учнівських роботи, – повідомляє сайт НОВОВОЛИНСЬК.com.ua.

- Це поєднання учительського таланту навчити та дитячого бажання перейняти знання і вміння, – підкреслила виконувач обов’язків керівника музею Тетяна Марцинюк.

Картини випускників школи мистецтв дійсно вражають. Вони різні за техніками й сюжетами, барвами й жанрами, у кожній можна прочитати ідею автора. Попри те, що не всі із дітей отримали «відмінно» за свої творіння, пересічний відвідувач навряд чи зможе відрізнити роботи за майстерністю виконання.

Представлені роботи – це результат чотирирічної наполегливої праці. Насолодитися дитячою творчістю, відвідавши виставку, усі охочі зможуть аж до жовтня, двері міського історичного музею для поціновувачів мистецтва завжди відчинені.

Деталі у сюжеті СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 781 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0