Головна » 2016 » October » 9 » У Камінь-Каширському музеї нагороди отримав боєць батальйону «Донбас»
У Камінь-Каширському музеї нагороди отримав боєць батальйону «Донбас»

З нагоди дня Захисника України нагороди від побратимів отримав боєць батальйону «Донбас» і волонтер Богдан Пташник. Заступник командира БСП «Донбас» підполковник Олександр Шипілов (позивний «Росомаха») вручив бійцю медаль БСП «Донбас» «За відвагу» і нагрудний знак «Бойовий Орел – БСП «Донбас». Це вже третя медаль бійця, дві попередні – «Захисникам України» і «Волонтер України – БСП «Донбас».

Вручення нагороди відбулося в Камінь-Каширському краєзнавчому музеї. Гості музею оглянули експозицію й стаціонарну виставку «Віримо! Переможемо!». Маючи додатковий фах історика, Олександр Шипілов виявив живий інтерес до минувшини й сьогодення краю.

Музейники привітали захисників України з прийдешнім святом і подарували на згадку музейні видання.

Джерело: Камінь-Каширський краєзнавчий музей

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 810 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1