Головна » 2018 » October » 10 » Тризуб – символ боротьби та державності
Тризуб – символ боротьби та державності

До Дня захисника України та з нагоди сотої річниці прийняття Тризуба державним гербом УНР, Історичний музей села Княгининок запрошує на виставку «Тризуб – символ боротьби та державності».

Відвідувачі мають унікальну можливість побачити зображення нашого герба на предметах з різних періодів нашої історії: князівських часів, Перших визвольних змагань, боротьби ОУН-УПА, еміграції та періоду Незалежності.

Серед експонатів – князівська цегла з тризубом, кокарди солдат армії УНР та УПА, перші українські гроші. Експозиція доповнена автентичними предметами, що допоможуть перенестися в певний історичний час: давньоруськими прикрасами, повстанськими агітаційними листівками, монетами та поштовими марками.

Для тих, хто бажає більш ґрунтовно дізнатися про Державні символи України додатково представлена тематична література, серед якої найкраща книга 2018 року – альбом «Наш Герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення».

Чекаємо Вас на відкриття виставки,
яке відбудеться 12 жовтня, початок о 14 годині.

Джерело: Історичний музей села Княгининок

Переглядів: 571 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0