Головна » 2019 » February » 12 » Традиція державотворення
Традиція державотворення

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського діє книжкова виставка „Традиція державотворення”, яку було відкрито з нагоди відзначення 100-річчя Соборності України 22 січня 2019 року.

Завдяки ретельно підібраним друкованим виданням з фондів Затурцівського меморіального музею та приватних колекцій наочно продемонструвала довгий і вистражданий історичний шлях українського народу до об’єднання в єдину сім'ю. Доречною канвою для демонстрації цього шляху стала підбірка журналу „Українське козацтво”, що видавався українською еміграцією у США у 60-80-х роках минулого століття. Навіть побіжне ознайомлення з матеріалами, поміщеними тут, переконує відвідувача у неперервності традиції боротьби за Самостійну Соборну Українську Державу.

Джерело: Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 442 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1