Головна » 2018 » August » 3 » Свято «Лісова пісня» цього року змінює свій формат та час проведення
Свято «Лісова пісня» цього року змінює свій формат та час проведення

Поетично-мистецьке свято «Лісова пісня» відбувається на Волині з 2001 року. Захід започаткований з ініціативи Волинської обласної організації НСПУ з метою привернути увагу до місць, де бувала Леся Українка та які надихали на написання безсмертної «Лісової пісні», – повідомляє «ВолиньPost».

Цьогоріч воно змінює формат і час проведення. Відтак, «Лісова пісня» у 2018 році відбудеться 6–9 вересня у Луцьку та на Ковельщині.

Гостями заходу будуть відомі письменники з України, Білорусі, Польщі, Болгарії та Чехії, а також волинські літератори.

Категорія: Музей „Лісової пісні” в урочищі Нечимному | Переглядів: 540 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0