Головна » 2018 » September » 22 » Світу – МИР!
Світу – МИР!

Щороку, 21 вересня українці відзначають Міжнародний день миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Кожен рік День миру присвячений певній темі, тому цього року він має таку тему – "Право на мир: 70 років Загальної декларації прав людини". В Україні День миру закріплено відповідно до Указу Президента України №100 від 5 лютого 2002 року.

Відтак, в Іваничівському історичному музеї був проведений захід "Світу – мир!", який присвячений саме цій даті. Учасниками заходу були учні Іваничівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, для яких був проведений майстер-клас з виготовлення сувеніру "Голуб миру".

Під час заходу діти дізналися про історію виникнення свята та переглянули тематичні відеоролики.

Джерело: Іваничівська райдержадміністрація

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 528 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0