Головна » 2018 » August » 27 » «Символ нації» у Рожищенському музеї
«Символ нації» у Рожищенському музеї

23 серпня у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Символ нації». Головними експонатами стали Прапори України, які вперше вивішувались у м.Рожище, були привезені із зони бойових дій учасниками АТО та добровольцями, а також ті, які використовувались ГО «Народна самооборона м.Рожище». Про це йдеться на сторінці Рожищенський історико-краєзнавчий музей у Facebook.

Доповнюють виставку особисті речі та світлини учасників АТО та Майдану. Також присутні портрети добровольців з нашого району (художник - Юлія Каленюк).

Варто відзначити, що багато предметів знаходитимуться у музеї тільки на час експонування виставки, тому не прогавте свій шанс їх побачити!

Виставка триватиме до 31 серпня!

Дирекція музею щиро дякує Сергію Марчуку, Андрію Андрееву, Колі Габдулхакову, Вірі Шварцкоп, Віктору Клімуку, Irynі Yushchuk, Валерію Шварцкопу, Олександру Кучірку, Валентину Малиновському за дарунки музею, які зараз може побачити кожен.

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 614 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1