Головна » 2018 » October » 7 » «Серця віддані дітям»
«Серця віддані дітям»

Саме під такою назвою 5 жовтня у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулось два заходи – презентація виставки та Професійний діалог поколінь, присвячені Дню вчителя. Про це йдеться на сторінці Рожищенський історико-краєзнавчий музей у Facebook.

Перед початком діалогу, учасники заходів оглянули виставку, яка поєднала предмети із фондів музею, матеріали Районного методичного кабінету та вироби педагогів та вихованців Будинку дитячої творчості. Виставка була розділена на декілька блоків: педагогічна діяльність українського педагога В.Сухомлинського, заслужені учителі України з Рожищенського району, наукові розробки та праці сучасних вчителів, а також вироби як один із видів діагностики творчого потенціалу дітей шляхом позакласної освіти.

Під час діалогу поколінь були порушені такі теми як: «Заслужені вчителі району. Кадровий потенціал» (розповідав завідувач Рожищенського районного методичного кабінету Сидорук Вячеслав Андронович), «Роль освітян в краєзнавчій роботі, історичних дослідженнях» (директор музею Патійчук Наталія Ігорівна), «Діагностика людського ресурсу і талантів» (в.о. директора Будинку дитячої творчості Михалевич Тетяна Василівна, директор музичної школи Сосовський Юрій Олександрович), «Сучасні методики виявлення здібностей людини» (директор Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Вишневська Лариса Павлівна).

Активну участь у діалозі брали ветерани педагогічної ниви - Рейкіна Марія Михайлівна (ГО «Союз Українок»), Гресь Віра Іванівна (ГТ «Холмщина») та Трофімчук Роман Борисович (історик, громадський активіст).

Окрім того, свої думки на рахунок впровадження сучасних форм освіти висловили голова Рожищенської районної ради Андрій Євгенович Музика, його заступник Раїса Євгенівна Кучмук, керівник апарату Рожищенської РДА Жанна Вололимирівна Дубчук та начальник відділу освіти Ігор Борисович Кузава.

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 486 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0