Головна » 2021 » October » 7 » Розробили проєкт кафе-музею першої залізничної станції Луцька
Розробили проєкт кафе-музею першої залізничної станції Луцька

У Луцьку розробили проєкт кафе-музею залізниці. Його місія – зберегти унікальний архітектурний комплекс першої залізничної станції міста кінця ХІХ – початку ХХ століть: пасажирське приміщення, пакгаузи, платформи, інші господарські та житлові споруди. Про це повідомив Богдан Ворон у групі «Культурна спадщина і розвиток громад Волині» в фейсбуці, – пише Район.Історія.

Окрім інтерактивної музейної експозиції для дітей та дорослих, також планують створити експозицію на тему міграцій та депортацій мешканців Волині.

«Справа музею залізниці у Луцьку рухається, я на постійному зв'язку з УЗ. Нам також потрібні охочі долучитися до команди проекту, щоб разом рухати справу до реалізації», – написав Богдан Ворон.

Детальніше з проєктом можна ознайомитися за цим посиланням.

Переглядів: 269 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0