Головна » 2016 » October » 14 » „Роду козацького, землі української цвіт”
„Роду козацького, землі української цвіт”

14 жовтня, у День річниці створення ОУН-УПА, християнського свята Покрови Божої Матері, Дня козацтва, український народ вшановує оборонців рідної землі всіх часів.

Урочистості з нагоди Дня захисника України відбулися в Ківерцівському районному будинку культури імені М.П.Ковальова. У фойє закладу краєзнавчий музей розгорнув виставку „Роду козацького, землі української цвіт” пам’яті краян, які загинули в антитерористичній операції, захищаючи суверенітет і цілісність України.

Кілька сотень людей – учасники та волонтери АТО, ветерани ОУН-УПА, працівники організацій та установ, студенти медичного коледжу, школярі міста та навколишніх сіл – з хвилюванням переглядали фото рідних, знайомих, товаришів, побратимів, життя яких покладено в ім’я соборності нашої Батьківщини.

Військовий комісар району, учасник АТО Руслан Уніфонтович

Віктор Михальчук, Олександр Рожанський. Віктор в зоні АТО був разом з Дмитром Степановим (фото на стенді)

Учасники АТО Павло Фомін, Сергій Сотніков, Олександр Вронський

Голова міської організації спілки учасників АТО „Альфа”, військовий капелан Олександр Вронський

Майбутні захисники України

Ківерцівщина втратила за час неоголошеної війни 13 захисників, які народилися в цьому мальовничому краї, ще недавно тут проживали, навчалися, працювали, ростили дітей…

Так склалося, що в історичний державний та релігійний день 14 жовтня народився ще один захисник нашої незалежності – ківерчанин, учасник АТО, офіцер Збройних Сил України Герой України Володимир Гринюк, якому виповнюється 30.

Слава Героям!

Слава Україні!

Степан Войчик,
директор Ківерцівського краєзнавчого музею