Головна » 2019 » February » 22 » Публічна лекція про з’їзд монархів в Луцьку пройшла перші читання
Публічна лекція про з’їзд монархів в Луцьку пройшла перші читання

Впродовж січня – лютого в Музеї історії Луцького братства проходив перший раунд публічної лекції «Луцький з’їзд 1429 року: джерела та інтерпретації». Цьогорічне читання присвячене 590-ій річниці форуму. Мета лекційного проекту – ознайомлення з подією за допомогою історичних наративів та епістолярію і співставлення інтерпретацій результатів з’їзду за висновками сучасних наукових студій.

З матеріалом лекції вже познайомились різні категорії відвідувачів – луцькі старшокласники, вчителі історії з Волині, група екскурсоводів міста, члени оргкомітету з організації відзначення події при луцькому міськвиконкомі, лучани. Й не лише слухали, знайомились з експонатами міні-виставки – вибраними предметами доби з фондів обласного краєзнавчого музею.

Лекція читається для усіх бажаючих за попереднім замовленням.

Вартість: 20 грн. з особи
Адреса музею: Луцьк, вул. Йова Кондзелевича 5 (Старе місто)
Телефон для довідок: (0332) 72-33-71

Світлини Сергія Курильчука:

Олена Бірюліна,
завідувачка музею, лектор

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 578 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.7/7