Головна » 2016 » June » 6 » Проща до Чудотворного образу
Проща до Чудотворного образу

5 червня відбулася проща духовенства і вірних Луцького екзархату УГКЦ до Холмської Чудотворної ікони Богородиці, яка була виставлена біля Музею волинської ікони. Проща була приурочена до Ювілейного Року Божого Милосердя. Богослужіння очолив преосвященний владика Йосафат (Говера), екзарх Луцький. Для духовної молитви перед чудотворним образом прибули священики з різних парафій Луцького екзархату.

Поклонившись і помолившись святині прочани просити Божої благодаті собі, своїм рідним, близьким і цілому українському народові. По завершені богослужіння владика Йосафат звернувся до присутніх з вітальним словом, подякував працівникам музею за можливість помолитися перед Чудотворним образом і подарував Музею волинської ікони двотомне видання «Мойсей українського духа. Митрополит Андрей Шептицький – Основник Національного музею у Львові». Прочани також оглянули експозицію музею.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 825 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2