Головна » 2016 » June » 7 » Премію „За служіння суспільству” вручено волинській художниці Валентині Михальській

3 червня в редакції незалежної громадсько-політичної газети "Волинь-нова" відбулося вручення престижної журналістської премії імені Степана Сачука „За служіння суспільству” відомій волинській художниці, громадсько-культурній діячці, кавалеру ордену Княгині Ольги Валентині Михальській з с. Хворостів Любомльського району.

З цієї нагоди у фойє редакції розгорнуто виставку робіт мисткині, на відкритті якої художницю привітали голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, Луцький міський голова Микола Романюк, народна артистка України Людмила Приходько, численні шанувальники Валентини Михальської.

Вітання і подяку за багаторічну творчу співпрацю від колективу Волинського краєзнавчого музею виголосив директор закладу Анатолій Силюк.

Музейна громада волинського краю приєднується до вітань і зичить Валентині Михайлівні довгих творчих років та божого благословення!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 742 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4