Головна » 2019 » February » 19 » Пам’яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО, ВІДЕО)
Пам’яті Героїв Небесної Сотні (ФОТО, ВІДЕО)

18 лютого 2019 року в експозиції „Герої не вмирають” Волинського краєзнавчого музею відбулася історична година, присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

5 років від страшних ночей, які довелося пережити сучасному поколінню українців. Кілька тисяч Героїв, які втримали тоді Майдан, більше сотні, які віддали життя, ставши Небесною Сотнею. 18–20 лютого 2014 року – 3 доби, коли вирішувалась подальша новітня історія нашого народу.

Для участі у спілкуванні були запрошені учасники Революції Гідності, родини наших волинських Героїв, духовенство, небайдужі лучани, представники засобів масових інформацій.

Висловлюємо вдячність родині Василя Мойсея за щирі спогади про нашого волинського Героя, cвященникам за молитву та свої розповіді про криваві лютневі дні.

Під час заходу присутні мали можливість переглянути зворушливу виставу „Мій тато став зіркою”, підготовлену юними акторами творчої студії Наталії Журавльової.

Працівники музею разом із родиною Василя Мойсея та капеланами запалили свічу пам’яті та продовжили спілкування на Меморіалі Слави біля пам’ятника Небесній Сотні та могили Василя Мойсея.

Фото Л. Максимова

Відео UA: Волинь:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 421 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.8/6