Головна » 2013 » September » 21 » Паломництво до Чудотворної ікони Богородиці (ВІДЕО).
Паломництво до Чудотворної ікони Богородиці (ВІДЕО).
21 вересня, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, віруючі Української Православної Церкви Київського Патріархату вже удев’яте здійснили паломництво до Чудотворної Холмської ікони Богородиці, яка зберігається у Музеї волинської ікони. Тисячі вірян різного віку пройшли хресним ходом проспектом Волі від Свято-Троїцького собору і церкви Холмської ікони Богородиці, несучи копії Волинської і Холмської ікон Богородиці.

Богослужіння біля Чудотворного образу очолив Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Йому співслужили більше тридцяти священнослужителів. Ними був проспіваний Акафіст Пресвятій Богородиці та прочитане Євангеліє. Після прикладання до ікони миряни були миропомазанні.

У завершальному слові Митрополит Михаїл подякував працівникам музею за збереження пам’яток духовної культури Волині та можливість щорічно молитися біля Чудотворного образу. Завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва висловила вдячність Владиці за багаторічну співпрацю музею і церкви та вручила квіти.

Фото Л.Максимова

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 1066 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2