Головна » 2018 » October » 9 » Обласний музей запрошує на зустріч із військовослужбовцями Луцького прикордонного загону

Волинський краєзнавчий музей продовжує реалізовувати проект «Наші Захисники» – комплекс заходів із популяризації внеску волинян в обороні державного суверенітету і територіальної цілісності України.

До Дня захисника України, у рамках проекту, 10 жовтня о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться зустріч із військовослужбовцями Луцького прикордонного загону, учасниками бойових дій, які жертовно захищають мирне українське небо.

Запрошуємо на зустріч з українськими вояками усіх не байдужих до майбутнього нашої держави, особливо молодь, сьогодні нам є з кого брати приклад.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 420 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1