Головна » 2018 » August » 20 » Обласний музей запрошує на відкриття виставки робіт художника Олега Дробоцького «АЕРОПОРТ»

22 серпня 2018 р. о 14:00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки робіт художника, студента Львівської національної Академії мистецтв Олега Дробоцького «АЕРОПОРТ» (м. Львів), присвяченої подвигу українців у Донецькому аеропорту. Картини створені за мотивами фотографій Сергія Лойка, відеоматеріалів, знятих бійцями та на основі їхніх розповідей. У презентації візьмуть участь автор виставки та волиняни, захисники Донецького аеропорту.

В експозиції – майже 30 полотен. Це розповіді про події, які відбувалися в аеропорту Донецька в січні 2015 року.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 578 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1