Головна » 2016 » October » 17 » Обереги для бійців від волинських музейників
Обереги для бійців від волинських музейників

Напередодні Дня захисника України працівники Волинського краєзнавчого музею зібрали подарунки для наших бійців, які знаходяться на передовій в зоні АТО. Завідувач відділу природи Тетяна Тищенко провела майстер-клас по виготовленню ляльки-нитянки в національних синьо-жовтих кольорах у вигляді Берегині. Наукові співробітники музею виготовили кілька десятків таких оберегів.

Також музейники зібрали 400 гривень та посилку з продуктами харчування, медом, фруктами, рукавицями та іншими речами. Сувеніри-обереги та продуктові набори було передано волинським волонтерам, які відвідують бійців на сході та постійно їм допомагають.

Вітаємо наших Захисників та бажаємо їм

повертатися живими та з Перемогою!

Дякуємо усім, хто небайдужий та допомагає нашим Героям!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 696 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.7/3