Головна » 2014 » October » 20 » Нові надходження до музею.
Нові надходження до музею.

У фондах Волинського краєзнавчого музею персональна колекція відомого українського художника Карела Якубека (1923-2008), члена Спілки художників Української РСР, заслуженого художника України, нагородженого орденом „За заслуги ІІІ ступеня”, поповнилась новими надходженнями.

До фондів надійшло 24 твори, серед яких 19 живописних і 5 графічних робіт. Тематичний склад колекції – автопортрети, портрети дружини та батьків, пейзажі та натюрморти.

Колекцію творів Волинському краєзнавчому музею подарував відомий меценат – Олег Володимирович Гаврилюк з м.Луцька.

Ним же було передано частину архівних матеріалів художника, його особисті нагороди та речі, серед яких виготовлені з каменю, дерева і фарфору статуетки, а також унікальна дерев’яна, різьблена з дерева, інкрустована слоновою кісткою чорнильниця у вигляді голови негра. Деякі з них датуються кін. ХІХ – поч. ХХ ст.

Ілона Несторук,

старший науковий співробітник відділу фондів

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 863 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2