Головна » 2018 » October » 30 » Німецький принц уже в Луцьку!!!
Німецький принц уже в Луцьку!!!

У цій історії два герої: автор портрета – Лукас Кранах Старший (1472–1553) – герой короткої, але славної епохи Ренесансу і Реформації в німецькому малярстві, та герой його твору – принц Йоганн ІV Ангальт-Цербст (із роду Цербстських походила російська імператриця Катерина ІІ). Геній Кранаха зробив його безсмертним.

Після тріумфального експонування у Києві портрет принца повернувся на своє постійне місце – Художній музей Луцька.

Прийдіть і зустріньте Його Величність!

І Ви відчуєте особливу енергетику твору, написаного 500 років тому майстром, чиї художня пристрасть і щедрість таланту, об’єднавшись, створили сплав, ім’я якому – мистецтво Кранаха.

Ви побачите знаменитого крилатого змія – підпис художника.

Ви потрапите в полон його манери, означеної елегантністю колориту, природністю композиції, життєвістю у передачі стану портретованого – задумливого і мрійливого.

Нині Європою шириться мода на Кранаха.

Не відставайте!
Приходьте!

Луцьк – єдине місто в Україні, у музейній колекції якого представлено мистецтво художника епохи Відродження Лукаса Кранаха Старшого, яке і в наші дні залишається живим і хвилює тисячі і тисячі людей.

Тамара Левицька,
провідний науковий співробітник Художнього музею

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 471 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2