Головна » 2016 » June » 25 » Музейники презентували книгу „Духовне серце шахтарського Нововолинська” (ФОТО, ВІДЕО)

23 червня у Нововолинському історичному музеї відбулася презентація книги „Духовне серце шахтарського Нововолинська”, на яку завітали представник міської влади, священнослужителі, громадськість міста.

Упорядником збірки є Нововолинський міський музей в особі колишнього першого директора Надії Войтюк, яка у ході її підготовки два роки працювала з усіма релігійними громадами.

У книзі йдеться про історію створення церков у нашому місті, людей, які їх будували і розписували, про особливості архітектури та діяльність, яку проводить нині громада. Багатонаціональне місто Нововолинськ упродовж багатьох років свого становлення не мало жодного храму, лише з настанням незалежності вони почали з’являтися. До збірки увійшли розповіді про 14 церков та молитовних будинків. Книга побачила світ у видавництві „Формат”.

Нині релігійні громади провадять різну діяльність: допомагають знедоленим, тим, хто втратив віру, і тим, хто нині захищає незалежність нашої держави.

Джерело: Нововолинська міська рада

Відео Студії Телебачення Нововолинська:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 860 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2