Головна » 2019 » February » 7 » Музей отримав експонати із зони АТО
Музей отримав експонати із зони АТО

Нові експонати поповнили експозицію Іваничівського історичного музею про бойові дії на Донбасі. Їх передав наш земляк, житель Іванич, Петро Нагайовський, який завітав до Іваничівського історичного музею. Петро Павлович перебував на службі в українській армії з лютого 2015 року. Майор, командир 2-ї роти батальйону спеціального призначення «Нічні тіні» 14-ої ОМБр. У боях з ворогом неодноразово виявляв мужність, був поранений, але повертався у стрій. А ще він активний волонтер, учасник Майдану, патріот своєї землі не на словах, а на справах.

Працівники музею щиро вдячні Петру Павловичу за передані військові артефакти з зони АТО, які послужать популяризації внеску волинян в оборону державного суверенітету і збереженню героїчної сторінки сучасної української історії для майбутніх поколінь.

Джерело: Іваничівський історичний музей

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 683 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.5/2