Головна » 2021 » August » 10 » Музей історії Луцького братства запрошує на вуличну екскурсію
Музей історії Луцького братства запрошує на вуличну екскурсію

Дорогі друзі, ласкаво запрошуємо 15 серпня на нашу музейну вуличну екскурсію «Етнічними кварталами Луцька».

Під час екскурсії ви дізнаєтесь:

• Коли Луцьк став поліетнічним, які етнічні спільноти мали привілеї на компактне проживання в ньому;
  • Чому луцькі вірмени і караїми стали сусідами, чи була в Луцьку вулиця «Татарська»;
  • Де стояв найдавніший храм луцьких католиків.

Наш екскурсійний маршрут проляже західним побережжям «острівного» Луцька – міською територією, де формувались етнічні квартали. Впродовж 1,5 години оглянемо т.зв. Латинський квартал, обійдемо Вірменську юридику, пройдемось історичною Караїмською вулицею.

В ході екскурсії навідаємось до старого русла Стиру, реконструюємо місця ком’яжного Перевозу та міської воскобійні.

Навідаємось до князівського двору Острозьких! Минулого разу екскурсанти ласували там вишнями, побачимо, що вродило нині :)

Початок екскурсії: 16:00

Місце збору екскурсантів: Музей історії Луцького братства. Луцьк, вул. Йова Кондзелевича 5.

Вартість: повна – 50 грн., пільгова – 30 грн. (діти, пенсіонери).

Уточнення за телефоном: +380 95 785 2481

Джерело: Музей історії Луцького братства, відділ Волинського краєзнавчого музею

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 247 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1