Головна » 2018 » September » 2 » Міжнародний поетично-мистецький фестиваль «Лісова пісня». ПРОГРАМА
Міжнародний поетично-мистецький фестиваль «Лісова пісня». ПРОГРАМА

Програма проведення
Міжнародного поетично-мистецького фестивалю «Лісова пісня» (2018 рік)

6 вересня (четвер)
Заїзд і поселення гостей у Луцьку.
18.00 – перегляд учасниками фестивалю та лучанами вистави «Лісова пісня» (Волинський академічний обласний театр ляльок).

7 вересня (п’ятниця)
9.00 – екскурсія гостей Старим Луцьком.
12.00 – урочисте відкриття фестивалю «Лісова пісня» біля пам’ятника Лесі Українки (місто Луцьк).
13.30 – виступи делегацій у навчальних закладах та бібліотеках (місто Луцьк).
17.00 – творчий вечір «Слово як криця»: виступи літераторів, музичні номери (Палац культури міста Луцька).

8 вересня (субота)
8.00 – від’їзд гостей на Ковельщину.
10.00 – урочисте відкриття фестивалю «Лісова пісня» біля пам’ятника Лесі Українки, екскурсія музеєм (село Колодяжне Ковельського району).
11.00 – від’їзд учасників у Нечимне, екскурсія музеєм в урочищі.
16.00 – проведення свята у Колодяжному із залученням місцевих фольклорних колективів. Тематична виставка (Будинок культури села Колодяжне).

9 вересня (неділя)
09.30 – екскурсія музеєм Лесі Українки у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.
11.00 – екскурсія Музеєм волинської ікони.

15.00 – урочисте закриття Міжнародного поетично-мистецького фестивалю «Лісова пісня» (Театральний майдан міста Луцька).
Роз’їзд гостей фестивалю.

Джерело: Волинська обласна організація Національної спілки письменників України

Категорія: Музей „Лісової пісні” в урочищі Нечимному | Переглядів: 551 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0