Головна » 2015 » September » 30 » Маневицький музей запрошує на круглий стіл із збереження човна-довбанки
Маневицький музей запрошує на круглий стіл із збереження човна-довбанки

Науковців, краєзнавців, всіх небайдужих Волинян, а особливо Полісян, запрошуємо 1 жовтня 2015 року до Маневицького краєзнавчого музею на засідання круглого столу з проблеми: «Подальшого збереження та консервування човна-довбанки, та шляхи подолання негативних проявів». Попередня програма додається. Чекаємо Вашого підтвердження про приїзд на е-mail: [email protected]

ПРОГРАМА

Проведення засідання круглого столу з проблеми: «Подальшого збереження та консервування човна – довбанки, та шляхи подолання негативних проявів»

Дата проведення: 01. 10. 2015 року

Місце проведення: смт.Маневичі, Волинської області, Маневицький краєзнавчий музей.

Мета: створити наукову раду для подальшого зберігання і консервації знайденого експоната, та визначити шляхи і способи залучення інвестицій.

11.00-13.30. Підняття човна з водойми, огляд та фіксація об’єкта.

13.30-14.00. Кава-брейк в Маневицькому краєзнавчому музеї.

14.00-16.30 Проведення круглого столу в конференц-залі Маневицького краєзнавчого музею.

16.30-18.00. Підведення підсумків, прийняття рекомендацій та резолюції, обмін думками.

18.00. Від’їзд учасників круглого столу.

План проведення круглого столу

І. Відкриття засідання, представлення учасників та організаторів.

До участі вже згодилися науковці, та краєзнавці які будуть представляти:

Національний заповідник "Хортиця" – науково-дослідна та рекреаційно-освітня установа, яка здійснює охорону пам'яток історії, культури та природних об'єктів, збирає, вивчає, зберігає та популяризує пам'ятки, пов'язані з історією Запорізького краю і Запорозького козацтва.

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, зокрема історичний факультет та кафедра документознавства і музейної справи - учені університету мають авторитет і визнання серед науковців України, про що свідчить залучення їх до роботи в експертних радах при ВАКу України, та у фахових радах при Державній акредитаційній комісії, а також членство в багатьох спеціалізованих радах із захисту кандидатських і докторських дисертацій. Організацію наукової та навчально-методичної роботи факультету забезпечують 11 професорів. Наукові здобутки викладачів постійно публікуються в університетських часописах "Науковий вісник ВДУ", "Літопис Волині".

Волинський краєзнавчий музей є значним науковим центром. Доробок музею в науково-дослідницькій, експозиційній, виставковій, збиральницькій, реставраційній, масово-освітній, методичній роботі знаходить своє відображення в нових експозиціях, наукових виданнях, що робить музейні колекції доступними для широкого загалу. Волинський краєзнавчий музей – головний музей Волинської області, найбільший і найдавніший з нині діючих музеїв Волині, який забезпечує науково-методичне керівництво громадським та комунальним музейним будівництвом в області.

Волинські старожитності — дочірнє підприємство державного підприємства «Науково-дослідний центр „Охоронна археологічна служба України“» Інституту археології НАН України, провідна наукова археологічна установа Волинської області у складі Національної академії наук.

ІІ. Оголошення теми і мети засідання.

Розробка спектру проблем для обговорення.

• Перегляд відео сюжетів.

ІІІ. Дискусійний етап.

Рекомендовані додаткові питання для гостроти дискусії:

• що є головним в цій ситуації?
  • що ви особисто думаєте про цей обєкт?
  • які наслідки вирішення проблеми зберігання та консервації?
  • чи можете навести аналогічний приклад з практики?
  • створення музею одного експоната?
  • чи не пропустили ви важливу інформацію?

VІ. Підведення підсумку, прийняття рекомендацій та резолюцій.

Директор Маневицького краєзнавчого музею          П.М.Хомич

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 723 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3