Головна » 2015 » Вересень » 17

Сьогодні в Дніпропетровську урочисто відкрився Четвертий Всеукраїнський музейний фестиваль „Музей і діти: дитячі програми, центри, музеї”, який відбувається на базі Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І.Яворницького 15-21 вересня 2015 року. Волинську область на фестивалі представляють Волинський краєзнавчий музей, Музей волинської ікони, Маневицький краєзнавчий музей та кафедра документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Художній музей готується до культурно-мистецької акції, що буде присвячена іспанській художній культурі. Головною родзинкою програми стане презентація лінориту Пабло Пікассо (25 жовтня 1881 – 8 квітня 1973) «Жінка в кольє» (1959 рік виконання, 1962 рік друку), який у 2013 році було передано Художньому музею Службою Безпеки України.

Акція відбудеться 23 вересня. Початок о 16.00 год.