Головна » 2015 » Вересень » 24

27 вересня, в день храмового свята луцьких братчиків – Воздвиження Хреста Господнього, ласкаво запрошуємо безкоштовно відвідати експозицію Музею історії Луцького братства! У нас Ви дізнаєтесь про ритмічне життя стародавнього Луцька, про цінності й світогляд людей минулої доби, – тих із них, хто зробили невідворотнім наше сьогодення.

Волинський краєзнавчий музей спільно з кафедрою документознавства і музейної справи Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки підготував і видав Волинський музейний вісник : Наук. зб. : Вип. 7. / упр-ня культури Волин. ОДА ; Волин. краєзн. музей ; каф. документознавства і музейн. cправи СНУ ім. Лесі Українки ; Упоряд. А. Силюк. – Луцьк, 2015. – 552 с.