Головна » 2013 » Липень » 19 » Луцькі засуджені відвідали музейну виставку.
Луцькі засуджені відвідали музейну виставку.
У Луцькому слідчому ізоляторі протягом місяця діятиме виставка про Галицько-Волинську добу. Її організували працівники Волинського краєзнавчого музею, – поінформували в Управлінні державної пенітенціарної служби України в області.
Експозицію відвідали засуджені господарської обслуги, а також неповнолітні засуджені. Вони ознайомилися з матеріалами про заснування Галицько-Волинського князівства, біографіями князів, які правили в цей період, а також зовнішньою та внутрішньою політикою потужної держави.
Співпраця керівництва слідчого ізолятора та краєзнавчого музею триває уже багато років поспіль. Цьогоріч Волинський краєзнавчий музей практикував також і пересувні виставки на теми «Волинь і Чорнобиль», «Волинь у Другій світовій війні» та інші.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 936 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1