Головна » 2013 » Липень » 25
До дня пам’яті Лесі Українки.
   1 серпня виповнюється 100 років від дня смерті Лесі Українки – видатної української поетеси, драматурга, громадської діячки. З нагоди цієї пам’ятної дати Волинський краєзнавчий музей провів ряд науково-освітніх заходів, серед яких: «Лесині дні в учбових закладах міста», «Дні музею в таборах літнього відпочинку» та інші. Нині у музеї експонується фотодокументальна виставка «Леся Українка і Волинь».
   До святкування 1025-річчя Хрещення Русі у Національному заповіднику „Софія Київська” 25 липня урочисто відкрито масштабний міжмузейний проект „Свята Православної Церкви”. Виставка репрезентує твори українського та російського іконопису з колекцій вітчизняних музеїв та приватних збірок, зокрема, близько 70 ікон з колекції російського іконопису з фондів Музею волинської ікони.
Луцька молодь побачила у музеї врятовані скарби.
   Дорогоцінні експонати виставки «Врятовано для України», що діє у Волинському краєзнавчому музеї, оглянули члени молодіжних організацій Волині.