Головна » 2015 » October » 9 » Любов до рідного краю в піснях студентів
Любов до рідного краю в піснях студентів

У рамках тижня педагогічного інституту Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся мистецький захід «Знай і люби рідний край».

Ідейна натхненниця та організатор, ведуча дійства – доцент кафедри філології та методики початкової освіти Зінаїда Пахолок – розпочала захід із розповіді про особливості Волинського краю, його красу. Не пройшли повз її увагу й буремні події сьогодення. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у боях за європейську Україну студентів СНУ імені Лесі Українки – першокурсників інституту фізичної культури і здоров’я Андрія Снітка й Артема Карабана та п’ятикурсника інституту економіки та менеджменту Станіслава Потапчука.

Особливо цікавими і змістовними були виступи та презентації Валентини Машлай (завідувача відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею), Наталії Пушкар (головного хранителя Волинського краєзнавчого музею), Андрія Боярчука (наукового співробітника Музею історії Луцького братства), Тетяни Елісеєвої (завідувача Музею волинської ікони), Зої Навроцької (завідувача художнього відділу Волинського краєзнавчого музею).

Хвилю позитивних емоцій викликали у глядачів виступи чоловічого хору Храму ікони Холмської Божої Матері (керівник Олександр Марач) з піснею «Пливе кача», магістрантки спеціальності «Педагогіка вищої школи» Тетяни Вавринюк із композицією «Над землею тумани», студенток другого курсу спеціальності «Початкова освіта» Оксани Осипової з піснею «Мій рідний край» і Адріяни Лаптути з піснею «Нехай квітує Україна»; другокурсника інституту мистецтв Дмитра Аркаєва, Олександра Голощука з композицією «Я України син».

Усі присутні ще раз переконалися, що Волинський край – унікальний. Отож, вивчайте і любіть рідний край!!!

Ірина СИДОРУК,

заступник декана з виховної роботи педінституту

Джерело: СНУ імені Лесі Українки

Категорія: Музей історії Волинського національного університету імені Лесі Українки | Переглядів: 883 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1